Hlavní stránka   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice
Klienti/pacienti

Jak zajistit pobyt Aktuálně Píšete o nás

Pracovní nabídka

Co musíme udělat pro léčebný pobyt v našem zařízení

Pacienti jsou přijímáni na základě schváleného „Návrhu na umístění dítěte v dětské odborné léčebně“. Návrh podává reviznímu lékaři ke schválení praktický lékař pro děti a dorost nebo jiný odborný lékař např. neurolog či ortoped.

Z veřejného zdravotního pojištění je pacientům hrazena léčba, ubytování a strava. Doprava je hrazena pouze tehdy, pokud je indikována ze zdravotních důvodů.

Pacienti mohou být přijímání na vlastní žádost. V tomto případě pobyt není hrazen z veřejného zdravotního pojištění a pacient si náklady na léčbu, ubytování a stravu hradí sám dle platného ceníku služeb.

Pacient bývá k léčebnému pobytu přijat do šesti měsíců od vystavení návrhu praktickým lékařem nebo jiným odborným lékařem.

Informace o průběhu léčebného pobytu a přesném termínu nástupu vám bude přijímací kanceláří zaslán minimálně 2 týdny před nástupem. Předběžný termín nástupu vám může být sdělen na požádání telefonicky po obdržení schváleného návrhu. Je však možné, že se někdy uvolní místo a naši pracovníci vás budou telefonicky kontaktovat a nástup k léčebnému pobytu bude dříve.

Délka pobytu je u pobytu dítěte s doprovodem obvykle 28 dní. U dětí hospitalizovaných bez doprovázející osoby je délka zcela individuální podle potřeb dítěte, zpravidla od 1 o 3 měsíců.

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2017 www.detskelecebny.cz/boskovice/