Hlavní stránka   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice
O nás

Jak zajistit pobyt Aktuálně Píšete o nás

Pracovní nabídka

Píšete o nás

Hana Jasanská
16 květen v 0:08
Jezdíme sem již 13 roků..to mluví za vše..:-) moc děkujeme..

Emilie Novotna
30 leden
Byli jsme tam loni a 3leta tomu naspet,výborný přístup celého usmevaveho personálu.Vždycky něm pomohli Danecka vrátit aspoň trochu do života.Vždycky mu pomohli rehabilitaci,nakoplo ho to hodně,udělali pro něho maximum,z úsměvem ze zájmem jestli se lepší,maji vynikající výsledky.Výborné prostředí.I prymarka je vynikající,není ji jedno jak všechno dopadne,ma opravdu zájem o dítě a snaží se velice moc mu pomoci.Zaplad panbu za takové Lidický kteří jsou v Boskovicích.Moc jim všem z celého srdce dekujem za jejich pomoc a lásku k Daneckovi.

Eva Bartošova
13. prosinec 2016
Po několika vyzkoušených zařízeních konečně jedno, kde má člověk skutečně pocit zájmu. Přístup zaměstnanců výborný, péče skvělá, prostředí krásné. Těšíme se na shledanou !

Lenka Macúchová
5. listopad 2016
Rodinné prostředí, výborné fyziotrapeutky, určitě se budeme s Martinkou vracet

Lucie Vykoukalová
8. červenec 2016
V léčebně jsem byla se synem loni poprvé a byli jsme moc spokojeni úžasný přístup všech a synovi to nesmírně pomohlo,nakoplo ho to dálletos se zase chystáme a moc se těšíme.Maminka Lucka a Tadeášek.

Vendula Hejdová
27. květen 2016
Je super vědět že v naší už téměř zanedbaný republice ještě taky někdo má zájem pomáhat dětičkám které to potřebují a třebas si ani sami nezvládnou některé věci podat nebo donýst!!! Nemluvě o oblékání a spoustě dalších věcí!!! Přeju hodně spokojených dětí ale i šťastných rodičů!!!

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2018 www.detskelecebny.cz/boskovice/