Hlavní stránka   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětská léčebna Křetín
Klienti/pacienti

Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o nás
Co se chystá

Soutěž o lístky na UTUBERING 2017

Víme, co Vás zajímá a co zajímá Vás, tak zajímá i nás, protože svět youtuberů, streamerů je prostě pecka! Tedy jsme se rozhodli vyhlásit soutěž v rámci Vašeho pobytu nás, ve které budete mít možnost získat zdarma lupeny na Utubering 2017! Soutěžit budeme od 1.února do 18.dubna, proto neváhejte a už teď si rezervuje některý volný termín na http://www.detskelecebny.cz/kretin/hlavni.php?stranka=nastup a dál sledujete facebook a webové stránky Dětské léčebny Křetín.

Vstupenky

Mobilní 3D kino a virtuální svět

Chodíte rádi do IMAXU či do kina? Líbí se Vám vnímat svět z 3D pohledu? Tak přesně tohle Vás u nás nyní čeká s novinkou, kterou jsme se rozhodli Vám zpestřit Váš pobyt u nás ve Křetíně. Těšit se můžete na úchvatné snímky z podvodního mořského světa, prohlídka letadel a jejich konstruování, komediální animované filmečky či výstava hologramů, obrazců a to vše v novém mobilním 3D kině!

Natáčíme, streamujeme, stříháme, sdílíme, soupeříme, bavíme se, sklízíme lajky a slavíme!

Že je rok Utuberingu ve Křetíně už téměř všichní víme. A právě k Utuberingu patří promo videa, která vytváří a stříhají naše týmy jako sólovou soutěž k patnáctidenní hře. Jejich smysl pro humor, střihačské schopnosti a nápad můžete ocenit na facebooku Dětské léčebny Křetín. Máte rádi videa na youtube máte zkušenosti se stříháním či streamováním, baví Vás moderní hudba či grafika? Neváhejte je zúročit v týmovém natáčení, při kterém začíná ta opravdová zábava! Ovšem pozor... Utubering u nás nejsou pouze videa. Velká část her je stylizována do prostředí youtube, profi youtuberů, takže pakliže Vás toto téma zajímá, budeme si mít u nás ve Křetíně rozhodně co říct!

Hravý cestopis o Africe

Afrika je bezesporu nádherná země, o níž si stojí zato poslechnout zajímavá a především zábavná povídání z úst mladého cestovatele a showmana Honzi Vařeky, který nás bude každý nový turnus navštěvovat, bavit nás svými zážitky z divoké Afriky a nejen to...

Soutěž o lístky na UTUBERING 2017

Víme, co Vás zajímá a co zajímá Vás, tak zajímá i nás, protože svět youtuberů, streamerů je prostě pecka! Tedy jsme se rozhodli vyhlásit soutěž v rámci Vašeho pobytu nás, ve které budete mít možnost získat zdarma lupeny na Utubering 2017!Bližší informace k soutěži se dozvíte hned jakmile se lístky dostanou do prodeje, proto sledujte naše stránky a facebook Dětská léčebna Křetín...

Cyklistika

Naše crossová kola jsou připravena pro nadšence, kteří se nebojí šlápnout do pedálu, posílit stehna, spálit spoustu kalorií a ještě si u toho zahrát třeba Geocaching. Na kole jsme rychlejší a dostaneme se dále. Těšte se…

 

Climbing pro děti

Pro dobrodruhy z řad dobrovolníku připravujeme speciální horolezecké výlety na přírodní stěnu u Bohuňovských skal.
Čekají nás výlety do malebné přírody, ve které se tyčí mohutné skály. Tyto skály jsou speciálně upravené pro různou úroveň lezení. Vše pod dohledem profesionálního instruktora, za použítí patřičného profi vybavení a za dodržení veškerých bezpečnostních pravidel.
Součástí výletů bude odborný výklad, historie, druhy horolezectví a spousta zajímavostí z tohoto sportu v záživném podání zkušeného climbera.

 

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Různé

Interní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2011 - 2017 www.detskelecebny.cz/kretin/