Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
O nás

SYMPOZIUM
10-2019
Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz
QR kód


Akce roku 2019

III. ročník Pediatrické konference

Ve dnech 7. a 8. února se v Blansku konal pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka již III. ročník Pediatrické konference „Pohybem k životu“. Organizátorem této akce jsou tradičně Jihomoravské dětské léčebny.p. o.

Celou konferenci zahájil krajský radní pro odbor zdravotnictví Milan Vojta, MBA, M.A. a speleoterapeutická sekce pod vedením primářky Dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy MUDr. Jarmily Überhuberové měla vyčleněný druhý den konference.


 

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2019    Poslední aktualizace: 14. 10. 2019 www.detskelecebny.cz/ostrov/ Prohlášení o přístupnosti