Hlavní stránka   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
O nás

Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz


Aktuálně

Nové fotografie z Císařské jeskyně

Děkujeme touto cestou manželům Kamile a Jiřímu Šírovým za nové zachycení atmosféry v Císařské jeskyni. Jejich fotografie rádi využijeme k prezentaci speleoterapie.

Naše Císařská jeskyně slouží nejen k aktivní i pasivní speleoterapii, jak jste viděli na předchozích fotografiích, ale za zmínku stojí i například unikátní útvary hnízd v místě Nagelova dómu.

Časově omezená nabídka

Využijte volná místa do konce roku pro samostatné děti a dopřejte jim porci zdraví v jeskyních! Výjimečně jsme schopni ubytovat též matky s dětmi mladšími 6 let na samostatném pokoji bez vlastního sociálního zařízení na hlavní budově. Pro bližší informace si volejte na telefonní číslo +420 516 444 232 nebo +420 739 171 799, staniční sestra paní Žáková.

Havaj - rekonstrukce WiFi sítě

Začátkem měsíce srpna prosíme o pochopení všechny naše maminky, tatínky či jiné rodinné příslušníky ubytované v protější budově určené právě pro ně (Havaj). Určitý diskomfort bude způsobený probíhajícími pracemi na posílení stávající WiFi sítě. Věříme, že celá akce proběhne rychle a výsledek bude k vaší spokojenosti.

Veselá trička

Od června máme k dispozici zcela nová, bílá trička s nápisem Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy na zádech a s veselým panáčkem na hrudi. Během léčebného pobytu v nich můžete vidět naše sestřičky, vychovatelky i paní doktorky, a naši pacienti si tato slušivá trička mohou před odjezdem také zakoupit.

Grafické zpracování loga naší léčebny pochází z dílny skvělé grafičky Jarmily Majewské, firma Model Obaly a.s. Opava.

Potíže s ubytováním doprovodu

Rádi bychom se omluvili maminkám, jejichž domluvený termín pobytu jsme byli nuceni z důvodu opravy koupelen odřeknout. Tento neplánovaný výpadek byl způsoben havarijním stavem koupelen. Firma LAWSTAV, s. r. o. již pracuje na odstranění záručních závad.

Menší záruční opravy některých koupelen probíhají i nadále. Neohrožují však ubytování dětí s doprovodem na budově Havaj.
Děkujeme za porozumění.

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2017

Poslední aktualizace: 11. 10. 2017

www.detskelecebny.cz/ostrov/