Hlavní stránka   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
O nás

Jak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz


Aktuálně

  • Zákaz návštěv

    Vzhledem ke zvýšenému výskytu akutních respiračních a chřipkových onemocnění byl primářkou Dětské léčebny se speleoterapií MUDr. Jarmilou Überhuberovou vyhlášen zákaz návštěv, který platí až do odvolání.
    Děkujeme za pochopení.

Rozšiřujeme cvičení jógy

Koncem roku 2017 se nám podařilo sehnat další cvičitelku jógy, paní Romanu Burešovou. Naši nejmenší pacienti si formou hry zlepší koncentraci a protáhnou si svá tělíčka, a to se jim moc líbí. A abychom věděli, co všechno budou dětičky dělat, vyzkoušeli jsme si to sami na své vlastní kůži.

LEGO - dar

Firma LEGO nás a hlavně naše děti koncem roku 2017 potěšila nádherným a obrovským darem - několika krabicemi naplněnými jejich stavebnicemi. Děti se hned rády ujaly skládání a tvoření. LEGO jistě poslouží mnoha našim pacientům v rozvíjení jejich manuálních i psychických schopností.

ČT 2 - Dobré ráno od nás

V pátek 1. prosince 2017 natáčel štáb ČT2 v moderním návštěvnickém středisku - v Domě přírody Moravského krasu - pravidelný pořad Dobré ráno, kam si nás také pozval. S moderátory si o naší léčebnou poskytované zvláštní klimatické metodě - speleoterapii - povídala ředitelka příspěvkové organizace Jihomoravské dětské léčebny, MUDr. Kateřina Bednaříková. Na záznamy rozhovorů se můžete podívat níže.

585635-speleoterapie
585649-speleoterapie


Potíže s ubytováním doprovodu

Rádi bychom se omluvili maminkám, jejichž domluvený termín pobytu jsme byli nuceni z důvodu opravy koupelen odřeknout. Tento neplánovaný výpadek byl způsoben havarijním stavem koupelen. Firma LAWSTAV, s. r. o. již pracuje na odstranění záručních závad.

Menší záruční opravy některých koupelen probíhají i nadále. Neohrožují však ubytování dětí s doprovodem na budově Havaj.
Děkujeme za porozumění.

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2017

Poslední aktualizace: 17. 1. 2018

www.detskelecebny.cz/ostrov/

obr/snih/snih-m.png

obr/snih/snih2-m.png

obr/snih/snih3-m.png

80