Mapa stránek   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
O násJak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz
QR kód


Desatero pro rodiče

(od maminek)

 1. První dojem z pobytu je veliký chaos, ale nebojte se, a pokud Vám není něco jasné, ptejte se – kdokoliv z personálu Vám ochotně odpoví a poradí.

 2. Buďte připraveni na každodenní procházky, o víkendu na delší výlety.

 3. Při pocitu vlastní únavy nebo vyčerpání se nestyďte obrátit se na zdravotnický personál – společně se domluvíte na dalším postupu.

 4. Pobyt v jeskyni Císařské nebo Sloupsko-šošůvské se skládá z 1,5 hodiny cvičení a tělesných aktivit a 1,5 hodiny spánku.

 5. Veškeré procedury se dělají každý den, vždy na základě ordinací lékaře. Dokážou velmi posílit imunitu, že lze zvládnout i komplikované onemocnění bez antibiotik (vlastní zkušenost).

 6. V léčebně pracuje odborně zdatný a velice ochotný personál, který je Vám k dispozici ve dne i v noci.

 7. Stravování je zajištěno ve školní jídelně ve vedlejší budově (základní škola). Jídlo je 5x denně, vaří tu zdravě i chutně.

 8. Každodenní program je nabitý kromě léčby a pohybu také zábavou, hrami a soutěžemi.

 9. Ubytování pro matky s dětmi je poskytováno v útulném, plně vybaveném zařízení, kterému se trefně říká Havaj. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, každý den se tam uklízí, k dispozici je pračka, sušička, lednička, mikrovlnná trouba, varná deska, varná konvice, televizor.

 10. Zdravotní stav dítěte se po absolvování léčebného pobytu výrazně zlepšil.
  Dříve: častý, záchvatovitý kašel, onemocnění průdušek, náběh na astma, vysoké horečky, 6 – 7x ročně antibiotika.
  Nyní po absolvování léčebného pobytu v Dětské léčebně se speleoterapií v Ostrově u Macochy – antibiotika žádná.

Maminka Petra Šmídová nám nakreslila nádherný obrázek, který vtipně vystihuje, co všechno podává paní primářka maminkám za informace v prvních dnech pobytu ☺

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2020    Poslední aktualizace: 26. 6. 2020 www.detskelecebny.cz/ostrov/ Prohlášení o přístupnosti