Mapa stránek   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
PROHLÉDNĚTE SI NAŠI PREZENTACIJak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz
QR kód

ordinace certifikát kvality

Dětská léčebna
se speleoterapií
Ostrov u Macochy

Dětská léčebna se speleoterapií v Ostrově u Macochy je odborný léčebný ústav pro děti od 4 do 18 let. U dětí do 6 let je vhodný doprovod rodiče. Naše sanatorium se nachází v čistém a krásném prostředí CHKO Moravský kras. Zakládáme si na tom, že je u nás zaveden rodinný přístup k dětem. Pobyt je hrazen všemi zdravotními pojišťovnami. Nezapomínáme ani na školní výuku, kterou zajišťuje Základní škola při dětské léčebně (https://www.zsdl.net/).

Přetahovaná
Komu je léčba v Dětské léčebně se speleoterapií určena?

Dětem, které trpí chorobami dýchacího ústrojí.
Jsou to:

Cvičení v jeskyni Spaní PEF v jeskyni Přetahovaná

 

PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?

PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?     PROČ SI VYBRAT DĚTSKOU LÉČEBNU SE SPELEOTERAPIÍ V OSTROVĚ U MACOCHY?

Protože jsme jediné dětské sanatorium v ČR, kde se k léčbě dýchacích cest, astmatu, alergií a k celkovému posílení imunity využívá jedinečná přírodní krasová jeskyně, která je veřejnosti nepřístupná – Císařská jeskyně. Tato unikátní léčba se nazývá speleoterapie a je to Ministerstvem zdravotnictví ČR uznaná oficiální léčebná metoda. Díky speleoterapii se Vašim dětem výrazně zvýší odolnost vůči infekcím, zlepší celková fyzická kondice a sníží se množství užívaných antibiotik i dalších léků na minimum. V jeskyni není tma ani nuda a dětem se tam líbí a hlavně dobře dýchá.

Poznejte léty prověřené zdraví prospěšné účinky speleoterapie i Vy!

Garantem aktivní části speleoterapie je spolu s vedoucím lékařem léčebny, primářkou MUDr. Jarmilou Überhuberovou, také olympionik Tomáš Dvořák. Tomáš Dvořák je bývalý český atlet, vícebojař, trojnásobný mistr světa a výkonem 8 994 bodů bývalý světový rekordman v desetiboji a halový mistr Evropy v sedmiboji. V roce 1999 se stal vítězem ankety Atlet Evropy. Je nám ctí, že v roce 2016 přijal naši nabídku stát se vzorem Dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy.

 

Tomáš Dvořák cvičí v Císařské jeskyni Tomáš Dvořák, Jarmila Überhuberová Tomáš Dvořák dohlíží na cvičení pacientů v Císařské jeskyni

 

Tomáš Dvořák Tomáš Dvořák Tomáš Dvořák Tomáš Dvořák Tomáš Dvořák Tomáš Dvořák

 

 

prohlidka virtualni-lecebna virtualni-jeskyne

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2020    Poslední aktualizace: 1. 9. 2020 www.detskelecebny.cz/ostrov/ Prohlášení o přístupnosti