Mapa stránek   
Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
O násJak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz
QR kód


Akce roku 2019

Sympozium 40 let dětské krasové speleoterapie

Uspořádání mezinárodního sympozia pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a prezidenta Stálé komise pro speleoterapii dr. Yurie Simionci se stalo výjimečným završením roku 2019. Sympozium se konalo u příležitosti 40 let od prvně provedené léčby speleoterapií v Moravském krasu ve spolupráci s výsledky a zkušenostmi kolegů z deseti zemí Evropy ve dnech 25. – 26. 10. 2019. Organizátorem byla primářka Dětské léčebny se speleoterapií MUDr. Jarmila Überhuberová, Spolek pro krasovou speleoterapii, a odborným garantem a recenzentem vědecké monografie se stal doc. MUDr. Vít Petrů, CSc.

U této příležitosti jsme získali zvláštní ocenění za vysokou kvalitu prováděné speleoterapie s certifikátem UIS UNESCO.

 

Sympozium 40 let dětské krasové speleoterapie - program

 

 

III. ročník Pediatrické konference

Ve dnech 7. a 8. února se v Blansku konal pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka již III. ročník Pediatrické konference „Pohybem k životu“. Organizátorem této akce jsou tradičně Jihomoravské dětské léčebny.p. o.

Celou konferenci zahájil krajský radní pro odbor zdravotnictví Milan Vojta, MBA, M.A. a speleoterapeutická sekce pod vedením primářky Dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy MUDr. Jarmily Überhuberové měla vyčleněný druhý den konference.


 

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2020    Poslední aktualizace: 1. 9. 2020 www.detskelecebny.cz/ostrov/ Prohlášení o přístupnosti