Mapa stránek   
Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Jihomoravské dětské léčebny, p.o. Dětské léčebny se speleoterapií Ostrov u Macochy
O násJak zajistit pobyt

Aktuálně

Píšete o násPočasí

Počasí Ostrov u Macochy - Slunečno.cz
QR kód


 

 

Píšete o nás

Lucie Baršová

1. 7. 2020

Dobry den pani primarko, chtela jsem Vam podekovat za Vasi peci o deti. Za poslednich 5 let, co k vam dcera jezdi, mela pouze jednou antibiotila a zbavila se alergie na travy. Opravdu si myslim, ze speleoterapie pomaha. Dcera se k Vam rada vraci. Dekuji a preji krasne leto. Barsova

Hana Vlková

25. 6. 2020

Dobrý večer paní primářko Überhuberová,
ráda bych Vám poděkovala za Vás čas, který věnujete tomu, aby se naplnil projekt výstavby nové léčebny v Ostrově u Macochy. Moje dcera nyní absolvuje druhou léčbu a vždy se ji v léčebně líbilo. Pro mě bylo vždy jen prioritou to, aby se zlepšil její zdravotní stav. Prostředí, tím myslím stará budova, už pro mě nebylo tak důležité. Teď když vidím návrhy nové budovy jsem jednoduše nadšená (už, aby tady stála), protože přece jen je moc důležité i to prostředí, které děti obklopuje. Ať už jsem se třeba přesvědčovala o opaku.
Hodně zdaru a přeji brzké uvedení nové budovy do provozu.

Vendula Mondeková

26. 3. 2020

Byli jsme moc spokojení! Personál je úžasný a pomohl synovi zvládnout pobyt bez rodičů. Zdravotní stav se zlepšil hned po prvním pobytu, takže určitě přijedeme znovu! :-)

Poděkování

Denisa Samková

2. 3. 2020

Jako dítě jsem strávila v léčebně s astmatem několik turnusů. Nikde jinde se mi zdraví nezlepšilo jako tady  :-) Můj poslední turnus byl cca před 9 lety. Je úžasné pořád na fotografiích stále vidět ty povědomé obličeje jako tehdy... Sestřičky a vychovatelky, prostě ať vám bylo sebevětší smutno po domovu, vždy vám dokázaly spravit náladu, a za to osobně velké díky  :-) Kdybych mohla, jedu zase. Snad se do jeskyní vrátím alespoň jako turista.

Eva Krčková

1.3. 2020

Dětskou léčebnu v Ostrově jen a jen doporučujeme. Syn tu byl druhým rokem na pobytu sám bez nás rodičů. A musíme popravdě říci, že jsme si poprvé -v jeho 6letech- opravdu nemysleli,že to zvládne.Opak byl pravdou. Díky úžasnému personálu byl velmi spokojený jak poprvé,tak i teď po druhém pobytu.Všichni jsou tam naprosto skvělí a hodní.. Opravdu andělé;-) Děkujeme jim a přejeme,ať se opravdu již brzo můžou přestěhovat do nových prostor léčebny, protože to jim především ulehčí jejich opravdu obětavou práci. O obrovském přínosu pro samotné děti ani nemluvě..
Se Srdečným pozdravem rodiče od Míše Krčka;-)

Petra Hladíková

28. 2. 2020

Dobry den, pani primarko,
jsme moc radi, ze jsme prave u vas, mohli absolvovat se synem mesicni lecebny pobyt a hlavne navstevovat Cisarskou jeskyni, ktera dela zazraky. Uz nyni je videt, jaky pozitivni ucinek na Martinkovo zdravi to melo. Zlepsili se mu hodnoty PEF, coz byl jeden z nasich cilu. 
Dekujeme za vasi peci 😊 a budeme se opet tesit na pristi rok. 

Těší nás, že si všímáte i toho, že kvalitní péče vyžaduje též kvalitní zázemí. Postavení nové budovy máme již nadosah, a to díky příslibu Jihomoravského kraje.

Hana Blatecká s rodinou

25. 2. 2020

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o názor naší rodiny na dětskou léčebnu v Ostrově u Macochy.
Je to opravdová Popelka, pomáhá spoustě dětí a přitom o ní skoro nikdo neví.
Naše dcera byla od malička často nemocná, do mateřské školy pro vysokou nemocnost skoro nechodila. Její hlavní diagnózou jsou záněty vedlejších nosních dutin. Dříve měla mnohokrát do roka rýmu zbarvenou do zelena, žluta nebo hněda. Husté hleny vysmrkávala celé dlouhé dny. Říkali jsme, že "smrká mozek". Takové záněty dutin byly samozřejmě doprovázeny zvýšenou tepletou, často i horečkou, příležitostně se přidal i zánět středního ucha. Elišce jsme několikrát do roka museli kapat antiobitické nosní kapky, když se to nedalo jinak zvládnout, přišla na řadu celková antiobitika, později dokonce kortikoidy. Všechny tyto léky její imunitu jenom zhoršovaly.
Po letech beznaděje jsme objevili dětskou léčebnu. Moc šancí jsme jí nedávali, ale "tonoucí se stébla chytá" a něco se skutečně stalo. Eliška absolvovala celkem tři pobyty vždy po roce. Dnes mívá většinou už jenom bezbarvou rýmu, příležitostně zvýšenou teplotu. Když vidím čirý hlen z nosu, mám upřímnou radost.
Věříme, že Elišce pobyty pomáhají. Chtěli bychom, aby jezdila do léčebny, dokud to půjde. Zázemí je však smutné s ohledem na to, jak moc dětem pomáhá. Přáli bychom všem pacientům důstojnější podmínky.
S pozdravem Hana Blatecká s rodinou

Rodiče Pelikánovi

3. 1. 2020

Vážená paní primářko a vlastně celý úžasný kolektive z dětské léčebny,
přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a elánu v novém roce 2020.

Píšeme s odstupem cca 4 měsíců po absolvování léčebného pobytu syna Tomáška u Vás. Všem patří obrovské poděkování a pochvala za perfektní a profesionální přístup k dětem. Byli jsme u Vás poprvé, Tom byl strašně moc spokojený a již můžeme potvrdit i zlepšení zdravotního stavu - super. Vše předčilo naše očekávání. Těšíme se na další pobyt.

Ať se Vám daří, vše jde podle Vašich představ (včetně nového zázemí) a mnoho uzdravených pacientů.

S pozdravem
Pelikánovi

 

 

Veronika Grauová

8. 10. 2019

První slova mého syna, poté, co se dnes vrátil z léčebny, byla: "Příští rok chci jet rozhodně zase!"

Strašně moc vám chci všem poděkovat: sestřičkám, vychovatelkám, lékařkám, učitelkám ve škole i dalším zaměstnancům dětské léčebny.

Vaše profesionální péče pomáhá dětem zlepšit jejich zdraví, a váš úžasný lidský a vřelý přístup vytvářejí v léčebně fantastickou atmosféru.

Syn se vrátil domů nadšený a plný zážitků, a já vám za něj i za celou naši rodinu ještě jednou co nejsrdečněji děkuji.

Myslím si, že se u nás skvělá práce málo chválí a ujišťuji vás, že si své nadšení z vaší léčebny nenechám pro sebe.

Prosím, vyřiďte mé díky svým kolegyním, a přeji vám i celému týmu léčebny jen to nejlepší a hodně sil do práce!

Eva Pušková

28. 8. 2019

Moje vnučka Markétka Kantorová tam jezdí už druhý rok. Jsme nesmírně s touto léčebnou na Macoše spokojeni. Je jedinečná. A paní primářka strašně hodná a příjemná. Děkujeme.!!!

Ivana Zbořilová

25. 8. 2019

Dobrý den,
ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za pobyt ve vaší léčebně. Vše tam bylo prostě ÚŽASNÉ a doufám, že i příští rok se k vám dostaneme. Zažili jsme s Vítkem už pobyty v léčebně Metylovice a v Priessnitzových lázních v Jeseníku a jednoznačně u vás to zatím bylo nejlepší. Veškerý personál byl neuvěřitelně ochotný a velmi oceňuji i to, že pro samostatné děti i děti s doprovodem byl společný program!!!
Děkuji za vše a přeji krásné dny.

Hana Bočánková a Hyneček s Jonáškem

15. 5. 2019

Dobrý den, paní Primářko,
dovolte mi poděkovat za pobyt u Vás v léčebně, ze kterého jsme se včera vrátili. Já i kluci jsme nadšeni, a kluci už se těší na další pobyt za rok, oproti loňsku se jejich stav výrazně zlepšil, a nepochybuji, že po tomto pobytu dojde opět ke zlepšení stavu a snížení nemocnosti. Děkujeme i skvělému kolektivu sestřiček a vychovatelek za vytvoření výborné atmosféry. Díky nim jsme zvládli pobyt s úsměvem na tváři, i když jsme někdy byli fakt vyřízení:-)
Mějte se krásně, a pokračujte ve Vaší skvělé práci, protože : MÁ TO SMYSL!!!
Přeji mnoho dalších spokojených pacientů a hlavně doufáme, že se dočkáme co nejdříve nové budovy blíže k jeskyni. Pak už to bude úplně dokonalé.

Radka Kratochvílová

25. 2. 2019

Chtěla bych velmi pochválit péči v Dětské léčebně v Ostrově u Macochy. Podmínky jsou sice skromnější, ale léčebný program je skvěle koncipován a kondice dětí má opravdu šanci „narůst“.

Nemalou výhodu spatřuji i v tom, že v Ostrově lze doplatit účast rodiče na speleoterapii a terapii Bemer, což mělo za následek i to, že jsem opravdu skoro celý rok neonemocněla.

p. Kolářová

19. 2. 2019

Děkuji všem zaměstnancům a hlavně sestřičkám z léčebny za milé jednání a přeji všem hodně úspěchů v práci i v životě.

 

 

Martin Chalupa

30. 11. 2018

Jsme tu poprvé ale mohu jen doporučit. Od rodičů, co jsou již podruhé nebo po třetí mám jen kladné recenze na zlepšení zdravotního stavu. Personál jsou profesionálové a velice vstřícní. Prostě 10 bodů z 10. jestliže se paní primářce podaří postavit novou budovu bude to velký luxus.

Ladislav Sivák

19. 11. 2018

Dobrý den tady Ladislav Sivák dnes jsem po šestnácti letech navštívil Vaši/moji léčebnu byl to pro mě velice emotivní zážitek, protože se mi tam vždy velice líbilo a moc mi pobyty pomáhali. Jsem rád že jsem viděl i tři sestřičky a pro mě novou paní Primařku. Budu rád když se mi ozvete až budete slavit výročí založení. Mějte se hezky.

Lenka Nováková Krausová 

31. 8. 2018

Jezdila jsem k vám asi před 35 lety s paní dr. Kitlerovou z alergologicke poradny v Teplicích . Prostředí se sice hodně změnilo. Ale vzpomínky mám dodnes úžasné!!!!. Obzvlášť na jednu sestřičku Majka se jmenovala. Byla přímo z Ostrova. Byla jako naše máma. Ráda vzpomínám na spaní v jeskyni a i na ty úžasný netopýři. Krásně se při pohledu na ně usínalo. Dodnes si díky pobytu pamatuji všechny jeskyně v okolí. No jak píšu. Ráda na ty časy vzpomínám. A astma kterým jsem v dětství trpěla je dávno pryč. Přeji pevné zdraví všem vaším detickam. Lenka 

Přichystalovi

30. 8. 2018

Vážená paní primářko a celý kolektive, chci Vám moc poděkovat za péči, kterou věnujete dětem, které se za Vámi jezdí léčit. Se synem jsem několikrát byla v Luhačovicích, v Jeseníku… ale až po Vaší léčbě došlo ke zmírnění obtíží a to tak, že má vysazenou polovinu léků, které bral! Přeji tolik dalších léčebných úspěchů, kolik to jen půjde. Ze srdce děkuji a těšíme se zase příští rok.

Bohumila Mutlová

9. 8. 2018

Rozhodně doporučuji, dcera je tam velmi spokojena a pobyt má velmi dobrý vliv na její zdravotní stav.

Pavlína Schneiderová

23. 7. 2018

Krásné prostředí a příjemný personál

Hana Beránková

4. 7. 2018

Dcera je tam naprosto spokojená, ráda se vrací a těší se!!! Bezva kolektiv, který se krásně stará o naše děti

Kateřina Žatecká

18. 6. 2018

Děkujeme moc za péči. Kačka je moc spokojená, plno zážitků, aktivit. Krásné léto přejeme.

Jiřina Godrun Klimešová napsal(a) recenzi na Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy

23. 5. 2018

Nádherné prostředí, úžasný personál, co víc dodat :) moc děkujeme, Jiřince se domů ani nechtělo, už teď teskní po nových kamarádkách a zážitků má tolik, že se jí pusa nezastaví :) jste báječní, díky všem :)

Vlasta Stehlíková Brůžovánapsal(a) recenzi na Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy

23. 5. 2018

Moc děkujeme za perfektní péči a skvělé zážitky.

Michaela Böhmová Maurerovánapsal(a) recenzi na Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy

22. 5. 2018

Dnes jsme se vrátili z prvního pobytu u Vás. A nemohu než chválit. Jsme z Vaší léčebny úplně nadšení. Celý personál je naprosto profesionální, vstřícný a jde jim opravdu hlavně o děti. Příští rok pošleme dceru na pobyt samotnou a víme, že s pomocí úžasných a milých vychovatelek a sestřiček pobyt bez nás zvládne. Moc a moc děkujeme.

Katka Doskočilová

3. 4. 2018

Dobrý den, moc Vás zdravíme a všem velmi děkujeme za Matýska, už teď se mu po Vás stýská :) Katka D.

p. Kateřina

6. 3. 2018

Děkujeme moc za skvělý přístup a skvělý léčebný pobyt, bylo to super, loučení bylo nelehké...těšíme se napříště.

 

 

Kristen Marešová

19. 12. 2017

Děkuji za nádherné dětství a za zlepšení zdravotního stavu. Kdybych mohla, jezdím dodnes.

Svatava Syblíková

12. 10.2017

Dobrý den, chtěla jsem vám moc poděkovat za mojí dcerku Terezku Syblíkovou. Když ji v 5 letech diagnostikovali astma, alergie a od 2 let zápasíme s atopickým ekzémem, byla jsem z toho hodně špatná, ale pak jsem se dozvěděla od známé o vaší léčebně, kde mimo jiného jsou do léčby zapojeny i pobyty v jeskyni/ speleoterapie/ a hlavně, že to jejímu synovi, kterému je dnes již 20 let a pobyty v jeskyních mu pomohly a dnes již žádné léky neuživá, jsem se rozhodla moji dceru k pobytu, který hradí VZP pojišťovna přihlásit. Dnes již je v léčebně po 4 a již po prvním pobytu dceři doktorka z alergologie vysadila kortikoidstereoidy, které vdechovala 2×denně. Po dvou pobytech se dcerky nemocnost snížila o polovinu a po třetím pobytu už nebyla nemocná celou zimu, tu a tam rýmu a kašel. Proto bych chtěla moc poděkovat všem, kteří se nám starají o naše děti po celou dobu pobytu, za jejich obětavost a trpělivost a doufám, že léčebna bude fungovat i na dále a mnoho dalších dětí bude zdravějších a to jen díky vám všem. Ještě jednou moc děkuji s pozdravem Syblíková

Kateřina Nouisser

13. 9. 2017

Dobrý den paní hlavní sestřičko,
chtěla bych Vám a celému zdravotnickému personálu, také personálu, který se staral v tomto turnuse o děti mnohokrát poděkovat a zároveň velmi pochválit všechny Vaše pracovníky dětské léčebny za perfektní a profesionální přístup k dětem.
Jako každý rok, co moje dcera Barborka Neužilová léčebný pobyt absolvovala jsem nadmíru spokojená a moje dcera také. Jste perfektní tým všech, co se o děti starají. Mohu jen a jen chválit !
Přeji Vám mnoho dalších spokojených reakcí od všech rodičů, hodně štěstí a zdravíčka a jen a jen tak dál. Moc na vás všechny vzpomínáme po celý rok a mohu už teď říct, že Barunka se na další pobyt již těší :) Pobyt pomůže jak zdravotně, tak i psychicky a to díky všem zaměstnacům celé léčebny. ♥

Mějte se krásně, prosím pozdravujte od nás všechny pracovníky a ještě jednou moc moc děkujeme !!!
S pozdravem maminka Barunky Neužilové - Kateřina Nouisser

Sandra Stará

22. 8. 2017

Chtěla jsem poděkovat všem zaměstnancům dětské léčebny. Pobyt byl sice opravdu náročný (hlavně pro mladšího syna a následně i babičku), ale oceňuji moc pěkný a individální přístup k dětem i snahu o to, aby byl program pestrý, zajímavý a co nejvíce zdravotně prospěšný.
Pokud se nám podaří "ulovit" nějaký termín na rok 2018, rádi k Vám opět zavítáme. Věřím, že nadcházející podzim a zima budou pro nás ze zdravotního hlediska lepší, ráda budu šířít kladné reference o účincích Císařské jeskyně.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Sandra Stará

Petra Libánská

10. 8. 2017

Skončil 4. pobyt našeho Davídka u Vás v léčebně. Syn je nadšen a jeho zdravotní stav je rok od roku lepší, Velké díky patří celému personálu- lékařům a sestrám, za jejich trpělivost a profesionální péči o děti. Sledujeme Vaše stránky celý rok a velmi Vám fandíme a přejeme ať se splní všechna přání, která máte.
Přejeme hodně dětí, kterým se díky Vaší léčebně zlepší zdravotní stav.
Petra a David Libánský

Jitka Savulová

2. 8. 2017

Moje dcera letos absolvuje druhý léčebný pobyt. Již po prvním,který byl minulý rok jsme zaznamenali úžasné výsledky.Pobyt jí pomohl natolik,že jsme přestali používat ten nenáviděný Ventolin,který nám jediný byl schopen pomoci se rozdýchat. Ve škole bylo zameškáno o poznání méně hodin než v minulých letech.Pouze a jen samá pozitiva,která mohu říct na zdravotní stav mé dcery.
Velmi fandím paní primářce,která se aktivně snaží o zlepšení podmínek pro naše "vaše" děti ,kteří léčbu podstupují. Personál sestřiček a ostatních zaměstnanců je příjemný a přátelský,děti se tak cítí dobře a určitě zapomenou,alespoň na chvilku na to,že jsou nemocné.
Moc,moc vám držím všem pěsti a přeji ať vše co děláte nebo máte v plánu udělat pro děti se vám podaří !!

Ivana Mixová

17. 7. 2017

Můj syn Martin, je teď v dětské léčebně po DVANÁCTÉ. Příští rok mu bude 18 let a s pobyty ve vaší léčebně se letos loučí. Nastupoval do ní poprvé v šesti letech jako těžký astmatik a letos z ní odejde jako téměř dospělý zdravý kluk, který nepotřebuje během roku žádné léky a jeho nemocnost je téměř nulová. Tři týdny v dětské léčebně v Ostrově se staly každoroční součástí jeho života a neskutečně mu ho ovlivnily. Nejvíc ovlivnily jeho zdravotní stav, o tom není pochyb. Ale také ho zformovaly jako člověka. Přístup sestřiček, vychovatelek a doktorů, který milujeme a každý rok nad ním s manželem tiše žasneme, nevídaná péče a starostlivost o pohodu dětí i rodičů, legrace, přátelství, pomoc menším a slabším to všechno dělá z dětské léčebny v Ostrově to, čím je, a za to Vám všem, lidem, kteří v ní pracujete patří naše veliké upřímné DĚKUJEME a klobouk dolů před Vámi.

Radmila Bálková

17. 7. 2017

Musím reagovat na tento email a zapět také slova chvály na Vaši léčebnu. Můj syn k vám jezdí na léčebné pobyty pravidelně a musím říct, že výsledky jsou úžasné. Rok od roku je jeho nemocnost méně častá , alergické a dechové potíže jsou mnohem menší. Jsem velmi vděčná, že může léčebnu navštěvovat a léčit se v ní pravidelně, protože mám s vaší léčbou zkušenost už minulých let. Mé dvě starší dcery, měly velké alergické a astmatické potíže, než se u vás začaly pravidelně zotavovat. Po několika pobytech v Ostrově u Macochy, se jejich zdravotní potíže postupně snižovaly. Dnes jsou obě dospělé a žijí běžný, plnohodnotný život s minimálním omezením. Za to vše, díky Vám.

Veronika Békésky

17. 7. 2017

S tímto názorem mohu jen souhlasit. Moje 6 letá dcera byla u Vás tento rok sice teprve poprvé a výsledky teprve očekávám, ale i tak se příští rok chystá znovu a už nyní se těší. U Vás je to totiž moc prima. A hlavně, co se týče personálu. Ještě jednou moc děkuji.

Julija Smirnova

15. 7. 2017

Dobrý den,chtěla bych poděkovat za pobyt v lečebně Ostroc u Macochy!Zdravotni stav meho 10 let. syna už po dvou pobytech na lečebně se vyrazně zlepšil!Chystame se proto pokračovat u vas v lečebně i dalši roky pokud to bude možne,taky děkuji za pečlivou starost co se tyče všech dětskych potřeb a za podavani jakekoliv informace o pobytu v lečebně a snadne jednani!Moc dik a těšime se na dalši pobyt!

S pozdravem a přanim hezkeho dne
Smirnova Julija.

Marie Švejdová

12. 7. 2017

Dobry vecer vsem. Dnes, jako uz dva roky zpet jsme odvezli syna na leceni do krasneho prostredi Moravskeho krasu, do Ostrova u Macochy. Misa trpi celorocni alergickou rymou a strasne nerad smrka. Prave tady jsou hodne tety sestricky ktere ho naucily si proplachovat nos a rymu tak zvladame. Jeste chci rict, ze ja jako dite jezdila po detskych ozdravovnach, ale pobyt v jeskyni, to mu teda doopravdy zavidim. Pani reditelka nas privitala s usmevem, sestricky a ostatni personal na nas pusobi, jako dobre vily, ktere ziji jen pro radostny pobyt nasich nasich deti. Ale hlavne jde o lecebny ucinek tohoto pobytu. Nez nam alergolozka nabidla pobyt v Macose, v noci jsme nespali, s manzelem jsme se stridali u synovy postylky, odsavali mu nos a on kaslal a kaslal, jak ryma zatekala do krku. Nejlepe nam bylo, kdyz jsme spali v sede, byla to hruza. Klukovi je proste lip a lip. Dekuji vsem, co venuji cas detem s alergii.
Svejdova

Jitka Hloušková

12. 7. 2017

Jen díky Vaší léčebně je na tom naše Eliška rok od roku lépe.

Děkujeme Vám za péči a přimlouváme se za výstavbu nové budovy.

Hanka Shánělová

11. 7. 2017

Nás syn absolvoval druhý pobyt. Už po prvním pobytu jsme zaznamenali velký posun. Ve škole zameskal za pololetí o 100 hodin méně.

Velmi chválim cely personal. Jejich pece od Rána do noci, klobouk dolu. Zabavit tak velkou bandu děti není vůbec jednoduché.

Přijel naprosto spokojený.

Veronika Békésky

13. 6. 2017

Moc vám děkuji za super 28 dní, které u Vás Ema prožila. Tolik zážitku, noví kamarádi a perfektní personál. Už v autě domů byly slzičky. Příští rok doufám znovu.

Alena Jílková

13. 6. 2017

Dobrý den, dnes jsme od vás domů přivezli Martina Jílka, celou cestu 2 hodinovou jen chválil, jen štastně vyprávěl zážitky...jel od vás pozitivně naladěný a hlavně štastný a spokojený...i já vám moc, moc děkuji za starostlivost a velkou péči kterou ostatně dáváte všem dětem...jste super...TAK ZASE ZA ROK.....

Radmila Chovančíková

16. 4. 2017

Moc vám všem ještě jednou děkujeme za úžasný servis, skvělý program i vlídné a pohodové jednání "na všech frontách".
Kubík si to moc užil, našel nové kamarády a už teď se těší na příští rok.
Přejeme Vám, ať se Vám ve Vaší práci daří a vše jde podle plánů a představ.
Radmila Chovančíková (za všechny Chovančíky)

Od rodičů ze 4. turnusu 2017

Terezie Vlachová Kapounová

3. 4. 2017

Jeste jednou moc dekujeme za skvelou peci.

Od rodičů z 1. turnusu 2017

Alena Jílková

19. 1. 2017

Dobrý den, dnes mě od vás volala sestřička, aby potvrdila Martínkův nástup v květnu k vám do léčebny...jupíííí, děkujeme, Martin tam byl v loni poprvééé a nadmíru spokojený, a opět se velice těší...

Jan Saitz

11. 12. 2016

Moc hodné tety, děti spokojené. Vřele doporučuji.

                      

Lucie Bischoffiová

16. 11. 2016

Moc děkujeme za laskavý přístup. Dcerka Natálka,tatínek i dědeček jsou nadšeni. Předčilo to veškerá naše očekávání. Těšíme se na další pobyt u vas. Jste úžasní!

Edita Konečná

27. 9. 2016

Děkujeme za již druhý skvělý pobyt. Náročný, ale bezvadný program. Super fotogalerie. Příjemné prostředí a zaměstnanci. Není co vytknout.

Alexandra Slusarová

30. 8. 2016

Velice se nám líbil léčebný program, i když je velmi náročný. Pěkné a pohodlné ubytování , dobrá kuchyně. Personál léčebny je vždy usměvavý , milý a vstřícný. Moc rády přijedeme zas. Přejeme mnoho uzdravených pacientů. Všem můžeme doporučit.

R. Mokrá

3. 8. 2016

Děkujeme Dětské léčebně v Ostrově za VZORNOU PÉČI O DĚTI. Děkujeme z celého srdce lékařům, sestřičkám, vychovatelům atd. a také personálu kuchyně za výbornou stravu Léčba synovi Honzíkovi velmi prospěla!

Markéta Zarembová

14. 6 2016

Děkuji za všechno, dcerky jsou nadšené a za rok se těšíme nashledanou.

Honza Tesarčík

14. 6 2016

Dekujeme veskeremu personalu za vsechno, co pro deti delaji! Nas maly odjizdel, jako jiz loni s touhou se do lazni co nejdrive vratit :-) Hlavne vime, ze maly odjizdel zdravy a to mu i dlouho vydrzi. Jste opravdu skveli!!! Jeste jednou velke diky a za rok se budeme tesit znova, potreti!!!

Honza Klvánek napsal(a) recenzi na Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy
H H H H H

10. květen 2016

Kouzelné týdny, až najdu omlazovací studnu, znovu přijedu.

Jana Feinbergová napsal(a) recenzi na Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy
H H H H H

8. květen 2016

V "jeskyních", jak se tomu u nás doma říkávalo před odjezdem na léčení, jsem byla asi 9x, od prvních školních let do 15. každý rok. A i když se občas nezadařilo potkat se s těmi správnými lidmi, nebo mi v pubertě přišlo strašně otravné řídit se tolika pravidly, vždy to byl maximální zážitek a nechtěla jsem se vracet domů. Nádherné prostředí, prvotřídní péče a laskaví lidé, to je léčebna v Ostrově u Machochy.

Eva Vápeníková napsal(a) recenzi na Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy
H H H H H

14. duben 2016

Dcera je zde letos posedmé, syn počtvrté. Oba jsou naprosto nadšení. Telefonáty domů probíhají přesně tak, jak je napsáno na webových stránkách. Máme se výborně, nemáme čas (přeloženo - právě děláme něco úžasného, tak nás prosím nezdržuj). Obdivuji úžasný entuziasmus celého personálu. Jsme z Plzně, možná bychom našli něco blíž, ale nám to za to dojíždění přes celou republiku prostě stojí. D Ě K U J E M E ! ! !

Angelika Tichá Diky! Stravila jsem na Havaji tri krat tri tydny s dcerou pred 18 lety, dodnes na to vzpominame. Uz tehdy byla speleoterapie malym zazrakem. A urcite si pozornost a podporu tamni lecebna a vsichni, kdo se o deti i maminky vzorne staraji, zaslouzi. Hodne uzdravenych pacientu

Josef Humpolíček Fandím také. Mladej byl v Ostrově 2 × a krom toho, že byl strašně spokojený, tak mu speleoterapie i pomohla.

Dobry den rad bych se zeptal byl jsem u vas dohromady 7x od 7 let do 14 je uz to par let co jsem tam u vas nebyl , rad bych se zeptal zda je moznost pozdravovat sestricky s velkym pozdravem a pokud by byla moznost tak bych rad nekdy prijel , je mozne ze tam prijedu se svoji dcerou , dekuji Bartonicek Karel

O nás

Klienti/pacienti

Lékaři

Ostatní
        Spolehlivá firma - živé firmy.cz
© 2012 - 2020    Poslední aktualizace: 1. 9. 2020 www.detskelecebny.cz/ostrov/ Prohlášení o přístupnosti